Otočné nosiče vidlic - MEYER

Kód: 1020
1 Kč 1 Kč včetně DPH
Cena na dotaz

Cena dle individuální nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otoče MEYER jsou jediný rotační systém s duálním, nezávisle fungujícím brzdným systémem, který chrání jak přídavné zařízení, tak celé pracoviště před poruchami hydrauliky a přetížení.

Všechny otoče MEYER mají dvoudílný přímý pohon, který umožňuje velmi přesné a citlivé nastavení pozice otoče. Součástí převodů v otoči je tvrzený a leštěný ocelový červ působící na půlené bronzové ozubené kolo. Tento převodový systém mimořádnou kvalitu zpracování a přesné i citlivé nastavení pozice otoče.

Mají otevřený střed rotátoru a vydutý sklon. Výška rámu je malá, což v kombinaci s dalšími prvky zajišťuje optimální průhlednost a tím i vyšší bezpečnost provozu s otočemi a také plynulejší práci s otočí samotnou.

rotátor

 

Systém brzd otočí MEYER využívá pružinového principu s pojistným ventilem. Což zajišťuje jednak účinnou prevenci proti prokluzu zařízení, zároveň také zvyšuje bezpečí v případě prasknutí hadice. Celý systém je hydraulicky chlazen a při běžném hydraulickém tlaku je průchod volný. Pro případ náhlého poklesu tlaku v hydraulickém systému vozíku je zabudovaná v brzdovém systému otoče speciální ochrana.

systém brzd

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavná zařízení na VZV
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.